Pierwsza kolejka za nami !

W sobotę 15 grudnia na parkiet hali Gryf Arena w Gryficach powrócili futsalowcy.
W szóstej już edycji Gryfickiej Amatorskiej Ligi Futsalu, rywalizować będzie 11 zespołów, które zagrają o mistrza GALF 6.

Od 15 grudnia 2018 do końca lutego 2019 rozegranych zostanie 11 kolejek ligowych, podczas których drużyny łącznie zagrają 55 meczy. Organizatorem rozgrywek jest PCSiR w Gryficach a patronat nad ligą sprawuje Starostwo Powiatowe w Gryficach. Patronat medialny Gryfickie Echa.
Mecze prowadzą sędziowie z KS ZZPN w Szczecinie w osobach Pana Krzysztofa Wilczyńskiego oraz Pana Waldemara Ignaszewskiego. Sekretarzem ligi jest Pan Paweł Przybyłowski (PCSiR).
Z ramienia organizatora o prawidłowość całych rozgrywek dba Pan Mariusz Dąbrowski (PCSiR)
za skróty meczów oraz foto Pan Przemysław Siwiński (PCSiR) .

Oficjalna strona ligi GALF www.galf.futbolowo.pl

Wszystko o GALF w każdy czwartek w tygodniku Gryfickie Echa oraz na fanpage PCSiR Gryf Arena.

W pierwszej kolejce ligowej nowego sezonu, licznie zgromadzeni w hali Gryf Arena kibice futsalu, mogli obejrzeć pięć ciekawych pojedynków, 47 bramek oraz ponad 100 zawodników w akcji.

Nowy sezon GALF zainaugurowało spotkanie pomiędzy White Stars a SPNS Trzebiatów,
które zakończyło się zwycięstwem zespołu White Stars 8:5.

Poniżej przedstawiamy komplet wyników pierwszej kolejki GALF 6.

1 kolejka: 15.12.2018

1. WHITE STARS - SPNS TRZEBIATÓW 8:5
P. Łapa x3, M. Płuciennik, A. Kobielski, S. Domoń, M. Nowicki, K. Domoń ( White Stars )
P. Samulski x 2, a. Skrodzki x 2, P. Rębisz, ( SPNS )
2. NEW CORNER NIECHORZE - ADANA TEAM 10:1
R. Cyburt x 3, K. Plebańczyk, B. Wach, R. Żywulski, P. Rocha, B. Szczęsny ( New Corner Niechorze )
D. Zaliwski ( ADANA )
3. NOWE ŚWIERZNO - BUKMACHER TEAM 1:6
D. Grudzień (Nowe Świerzno)
J. Pszczoła x 2, V. Dorosh, K. Ragus, J. Sidorowicz, A. Romanko
4. GOLD - BUD/CZARO TEAM - S.Z.U.L. TEAM 1:2
S. Chodziutko ( GOLD )
M. Korgul, E. Leder S.Z.U.L.
5. KGT TEAM – JANKESI 3:10
M. Smal x 2, D Kowalczyk ( KGT )
Ł. Włodarczyk x 5, Ł. Zakrzewski x 2, K. Bartoszewicz, T. Tarnawski, M. Jaroszewicz ( Jankesi )
6. YOUNG WOLVES - PAUZA

Druga kolejka rozegrana zostanie 22 grudnia 2018, pierwszy mecz godzina 17:00.
Plan drugiej kolejki meczy przedstawiamy poniżej.

17.00 S.Z.U.L. TEAM - NEW CORNER NIECHORZE

17.40 BUKMACHER TEAM - GOLD - BUD/CZARO TEAM

18.20 JANKESI - NOWE ŚWIERZNO

19.00 SPNS TRZEBIATÓW - KGT TEAM

19.40 YOUNG WOLVES - WHITE STARS

Info: Mariusz Dąbrowski PCSiR

za skróty meczów oraz foto Pan Przemysław Siwiński (PCSiR) .

Oficjalna strona ligi GALF www.galf.futbolowo.pl

które zakończyło się zwycięstwem zespołu White Stars 8:5.

Poniżej przedstawiamy komplet wyników pierwszej kolejki GALF 6.

1 kolejka: 15.12.2018

1. WHITE STARS - SPNS TRZEBIATÓW 8:5
P. Samulski x 2, a. Skrodzki x 2, P. Rębisz, ( SPNS )
2. NEW CORNER NIECHORZE - ADANA TEAM 10:1
D. Zaliwski ( ADANA )
3. NOWE ŚWIERZNO - BUKMACHER TEAM 1:6
D. Grudzień (Nowe Świerzno)
J. Pszczoła x 2, V. Dorosh, K. Ragus, J. Sidorowicz, A. Romanko
4. GOLD - BUD/CZARO TEAM - S.Z.U.L. TEAM 1:2
S. Chodziutko ( GOLD )
M. Korgul, E. Leder S.Z.U.L.
5. KGT TEAM – JANKESI 3:10
M. Smal x 2, D Kowalczyk ( KGT )
6. YOUNG WOLVES - PAUZA

Druga kolejka rozegrana zostanie 22 grudnia 2018, pierwszy mecz godzina 17:00.
Plan drugiej kolejki meczy przedstawiamy poniżej.

17.00 S.Z.U.L. TEAM - NEW CORNER NIECHORZE

17.40 BUKMACHER TEAM - GOLD - BUD/CZARO TEAM